[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Тестовий розділ » На допомогу вчителю » Вислови про здоров`я (Цитати, приказки, красиві фрази про здоров`я)
Вислови про здоров`я
MargoДата: Субота, 02.05.2009, 23.30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Дуже часто при підготовці до уроку чи позакласного заходу буває необхідне використання красивих висловів про здоров`я. Тут ви можете розмістити цитати, висловлювання відомих людей, здобутки народної творчості, афорізми, ВСЕ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ЗДОРОВ`Я
 
MargoДата: Вівторок, 09.11.2010, 15.39 | Повідомлення # 16
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Харчуватися треба тим, що корисно з того, що хочеться.
Смачну їжу віддай ворогові - сам з'їж корисну.
Легше організувати правильне харчування тому, хто готує собі сам.
Кращий кухар - ти сам.
Одна людина може краще пов'язати процеси приготування, впливу, засвоєння їжі, відчути, яка їжа потрібно організму.
У кожний прийом організм вимагає зовсім різну їжу.
Змішану їжу можна оцінити не мовою - а лише розумом.
Непотрібна і неякісна їжа, змішана з якісною або вміло оброблена може помилко-во визначаться як придатна для вживання.
Правильне харчування здоров'я додає - неправильне його віднімає.
Неважко навіть неозброєним спеціальними знаннями оком визначити ту щасливу сім'ю, якій пощастило мати доброго, турботливого, знаючого кухаря.
Один і той же необхідний харчовий продукт, який надходить в організм у помір-ній кількості - бальзам, у надмірному - отрута.
Коли в організм надходить надмірна кількість навіть необхідного продукту, відбу-вається отруєння.
Кулінари, догоджаючи язику, часом зовсім забувають про шлунок.
Рецептори язика дані людині, щоб відрізняти натуральну якісну їжу від неякісної, потрібну від непотрібної.
Щоб організм міг правильно оцінити якісну і потрібну їжу, вона повинна бути на-туральною і незмішаною.
Неякісний продукт харчування, який би переробки він не піддавався, якісним не стане. Можна позбутися лише ознак неякісності.
У кожному зайвому блюді з їжею - ховається хвороба.
Їжа повинна відновлювати сили людини - а не віднімати їх.
Ближче до кухні - повніше шлунок.
Смачна їжа для людей стриманих.
Нестримного смачна їжа схиляє до ще більшого переїдання.
Вареної їжі людина може, з'їсть у два рази більше ніж сирої, смаженої - в три.
Щоб не з'їсти зайвого, треба спочатку покласти перед собою продукти, оцінивши їх кількість, прибрати зайві і лише потім приступати до прийому їжі.
Чим смачніша їжа - тим важче втриматися від переїдання.
Після голодування втриматися від переїдання важче.
 
MargoДата: П`ятниця, 12.11.2010, 22.57 | Повідомлення # 17
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
О здоровье с юмором
Диагностика достигла таких успехов, что здоровых людей практически не осталось. (Бертран Рассел)
Если врач знает название вашей болезни, это еще не значит, что он знает, что это такое. (Артур Блох)
Здоровье - болезнь без диагноза. (Валерий Афонченко)
Здоровье тоже имеет диагноз. (Валерий Афонченко)
Легче бывает поставить больного на ноги, чем поставить диагноз. (Тадеуш Гицгер)
Легче всего врач ставит диагноз, когда пациент ничем не болен.
Медицина - это искусство делать выводы о симптомах болезни на основании причин смерти. (Эжен Ионеско)
Мы не знаем, для чего мы живем; а врачи к тому же не знают, от чего
мы умираем. (Хенрик Ягодзиньский)
Наши болезни все те же, что и тысячи лет назад, но врачи подыскали им более дорогие названия.
Незнание диагноза не освобождает от лечения. (Мария Арбатова, писательница и журналистка)
О чужих болячках легче говорить, чтобы собственных не замечали.
Одна из самых распространенных болезней - ставить диагноз. (Карл Краус)
Рейтинг для врачей – процент совпадений диагноза с заключением патологоанатома.)
Скажи мне, о чём ты думаешь, и я скажу, чем.
Скептик: человек, способный прочитать статью о новой болезни и не найти у себя ни одного симптома этой болезни.
Смерть причину найдет. (Латинское изречение)
Умрешь ты не потому, что хвораешь, а потому, что живешь. (Сенека Старший)
Хуже каменного сердца может быть только жидкий мозг. (Теодор Рузвельт)
Это выдающийся врач: он выдумал несколько болезней и даже сумел широко их распространить. (Станислав Ежи Лец)
Самурай отличается от хирурга тем, что разрезая живот, он знает, для чего это делает.

www.skarga.net

 
Форум » Тестовий розділ » На допомогу вчителю » Вислови про здоров`я (Цитати, приказки, красиві фрази про здоров`я)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: