[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Тестовий розділ » На допомогу вчителю » Вислови про здоров`я (Цитати, приказки, красиві фрази про здоров`я)
Вислови про здоров`я
MargoДата: Субота, 02.05.2009, 23.30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Дуже часто при підготовці до уроку чи позакласного заходу буває необхідне використання красивих висловів про здоров`я. Тут ви можете розмістити цитати, висловлювання відомих людей, здобутки народної творчості, афорізми, ВСЕ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ЗДОРОВ`Я
 
MargoДата: П`ятниця, 07.08.2009, 18.50 | Повідомлення # 2
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Людина народжується здоровою,всі хвороби приходять з їжею. Гіппократ.

Первая обязанность того, кто хочет быть здоровым, - очистить вокруг себя воздух. Ромен Роллан

Здоровье не ценят, пока не приходит болезнь. Томас Фуллер

Изящество и красота не могут быть отделены от здоровья. Марк Туллий Цицерон

Наши пищевые вещества должны быть лечебным средством, а наши лечебные средства должны быть пищевыми веществами. Гиппократ

Гигиена учит, как быть цепной собакой собственного здоровья. Василий Осипович Ключевский

Мощный дух спасает расслабленное тело. Гиппократ

Если человек следит сам за своим здоровьем, то трудно найти врача, который знал бы лучше полезное для его здоровья, чем он сам. Сократ

Тот, кто хочет быть здоровым, отчасти уже выздоравливает. Джовании Боккаччо

Если здоровье существует в природе, то и болезнь также существует. Эмиль Дюркгейм

Здоровье гораздо более зависит от наших привычек и питания, чем от врачебного искусства. Джон Леббок

 
ira1379Дата: П`ятниця, 04.09.2009, 18.09 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В здоровому тілі здоровий дух.
Здоров`я народу - багатство країни.
кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет.
 
MargoДата: Неділя, 20.09.2009, 23.20 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Хорошее здоровье – мудрецу подспорье, глупцу – лишь дурь нагоняет.
Здоровье – красота, красота – здоровье.
Здоровье – это в первую очередь движение.
Скажи, как ты живешь – я скажу какое у тебя здоровье.
Редко умный человек обладает могучим здоровьем, а очень здоровый – блистает умом.
Здоровый человек обычно меньше следит за своим здоровьем, а значит, скорость его ухудшения выше и трудней этот процесс затормозить.
В молодости здоровье человека больше зависит от наследственности, в старости – от мудрости.
Одни выживают за счет ума – другие за счет здоровья.
Глупый с плохим здоровьем – долго не проживет.
У умных людей часто бывает плохое здоровье потому, что они произошли от подобных предков, которые при плохом здоровье, но за счет ума смогли выжить и дать потомство.
Человечество, выживая за счет интеллекта, с одной стороны, уменьшило естественный отбор, с другой – способствовало появлению слабого потомства.
Излишне активный человек, как правило, ставит цели, разрушающие здоровье. Очень пассивный обычно здоровьем тоже не блещит.
 
MargoДата: Середа, 30.09.2009, 23.28 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Духовное здоровье – важнее физического.
Прежде чем укреплять мышцы – наполнись добром.
Движение – основа силы.
Выгода умного уводит от полезных для здоровья физических занятий – которые глупый выполняет под воздействием инстинктов.
Спорт, зарядка и другие полезные физические нагрузки – это только здоровье, но и бодрость духа.
Зарядка крайне необходима, даже люди физического труда невыполняют всего комплекса необходимых упражнений.
Делая зарядку, кроме рекомендованных упражнений необходимо, впадая в детство, выполнять все движения, которые требует организм.
Лучше сражаться на спортивных аренах – чем на передовой.
Спорт стирает границы между странами и народами.
Гимнастика – эликсир молодости.
Спорт делает здоровым не всего человека – а только его тело.
Общественный транспорт способствует рождению чемпионов.
Фитнесс и диета – и медведя ланью сделают.
 
MargoДата: Субота, 03.10.2009, 20.48 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Хорошее здоровье, не поддержанное здоровым духом – растаскивается пороками, вредными привычками и действиями.
Лишь глубокое изучение своего организма, постоянное и внимательное наблюдение за ним, личное участие в приобретении продуктов питания, разработке меню и приготовлении пищи, правильное дозирование и чередование физических нагрузок, спокойная жизнь, любимое дело… в комплексе могут позволить человеку поддерживать свое здоровье.
Для поддержания здоровья важно — правильное питание, качественное снабжение организма воздухом, рациональное дозирование нагрузок и отдыха, создание щадящего психологического фона, подбор правильного температурного режима, соблюдение гигиены и санитарно-эпидемиологических норм…
Дети своим поведением ближе к природе.
Если бы взрослые бегали, прыгали, кувыркались как дети, здоровье у них было бы лучше.
Человеку к старости при естественном ухудшении здоровья просто необходимо переместиться на задворки современной цивилизации, ближе к природе.
Чтобы быть в форме, человек каждый день должен покорять хотя бы небольшую физическую и интеллектуальную вершину.
Главное занятие в старости – поддержание здоровья.
Главный враг здоровья – сам человек.
Как правило у нерадивого, путь к здоровому образу жизни лишь через болезни.
Если не следить за здоровьем, болезни не чередуются, а собираются вместе.
Здоровье – заслуга человека.
Здоровый образ жизни ведут лишь больные.
 
MargoДата: Вівторок, 13.10.2009, 21.08 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Аби моя голова здорова була, то все гаразд буде.
Без здоров’я нема щастя.
Без здоров’я ніщо людині не миле.
Бережи і шануй честь змолоду, а здоров’я – під старість.
Бережи одежу знову, а здоров’я змолоду.
Бувай здорова, як риба, гожа, як вода, весела, як весна, робоча, як бджола, багата, як земля свята!
Було б здоров’я, а все інше наживеш.
Вартість здоров’я знає лише той, хто його втратив.
Весела думка – половина здоров’я.
Веселий сміх – здоров’я.
Все можна купити, тільки здоров’я ні.
Дай, Боже, здорово сходити, а на друге заробити!
Дай, Боже, разом двоє: щастя і здоров’я.
Держи голову в холоді, а живіт в голоді – будеш здоров.
Держи голову в холоді, а ноги в теплі, проживеш довгий вік на землі.
Добра жінка і здоров’я – то найбільший скарб.
Добре здоровому вчити хворого.
Добрі зуби й камінь їстимуть.
Журба здоров’я відбирає, до гробу попихає.
Здоровий злидар щасливіший від багача.
Здоровий хворого не розуміє.
Здоровому все здорово.
Здоровому все на здоров’я йде.
Здоровому пироги не вадять.
 
MargoДата: Вівторок, 13.10.2009, 21.09 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Здоров’я більш варте як багатства.
Здоров’я – всьому голова.
Здоров’я входить золотниками, а виходить пудами.
Здоров’я – над маєток.
Здоров’я – найдорожчий скарб.
Здоров’я маємо – не дбаємо, а стративши – плачемо.
Їж – не переїдайся, пий – не перепивайся, говори – не переговорюйся, то будеш здоров.
Коли б голова здорова, то будуть воли та корови.
Ліпше здоров’я, як готові гроші.
Над здоров’я нема старшого.
Найбільше щастя в житті – здоров’я.
Не просімо хліба у Бога, а просімо здоров’я.
Поки чоловік здоров, то здоров’я не шанує.
Світ великий – було б здоров’я.
То слабого питають, а здоровий, що впіймає, то змеле.
Той здоров’я не цінить, хто хворий не був.
Хай Бог дасть на здоров’я !
Хіба треба у недужого питати, чи бажає він здоров’я мати ?
Хто здоров, той ліків не потребує.
Хоч не скоро, та здорово.
Худоба – річ набута, а здоров’я – ні.
Щоб ти був здоров, як вода!
Як на душі, так на тілі.
Як я здоров, то мені й хрін за цукор.
Який “Здоров!” , такий “Помагай – Бог!”
Як хочеш здоров’я мати, мусиш рано вставати, а звечора рано лягати.
 
MargoДата: П`ятниця, 23.10.2009, 17.52 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити. Сократ
Наші харчові речовини повинні бути лікувальним засобом, а наші лікувальні засо-би повинні бути харчовими речовинами. Гіппократ
Ласощами, печивом і цукерками не можна виростити з дітей здорових людей. Подібно до тілесної їжі, духовна теж повинна бути простою і живильною. Р. Шуман
Краще час від часу недоїдати, ніж постійно об'їдатися. Абу-ль-Фарадж
Ніщо у світі не вселяє таких брехливих надій, як перші чотири години дієти! Ден Бенкет
Шлунок освіченої людини має кращі якості доброго серця: чутливість і подяку. А.С. Пушкін
Із-за столу треба вставати трохи голодним, а не трохи живим
Тварина насичується, людина їсть, розумна людина вміє харчуватися. Брилья-Саварен
Гастрономом (кулінаром) повинна бути кожна освічена людина, тому що було б дивно не знати, з чого складається головна умова нашого життя і сліпо довіряти кожному хто готує їжу і не знає мистецтва приготування, іноді грубій і недосвід-ченій людині.
І. Радецький
При великих неприємностях я відмовляю собі у всьому, окрім їжі і пиття. Оскар Уайльд.
 
shew3341Дата: Середа, 28.10.2009, 22.06 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Здоровье-это состояние между двумя болезнями biggrin

Повідомлення відредагував shew3341 - Середа, 28.10.2009, 22.07
 
larisaДата: Вівторок, 03.11.2009, 15.05 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Единственная красота, которую я знаю, - это здоровье.(Генрих Гейне)

Здоровый нищий счастливее больного короля. (А.Шопенгауэр)

Девять десятых нашего счастья зависит от здоровья. (А.Шопенгауэр)

 
AllikДата: Вівторок, 03.11.2009, 15.35 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Все здоровые люди любят жизнь. (Г.Гейне)
 
MargoДата: Четвер, 21.10.2010, 22.20 | Повідомлення # 13
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Жизнерадостность - это не только признак здоровья, но ещё и самое действенное средство, избавляющее от болезней. Сэмюэл Смайлс
В здоровом теле - здоровый дух. Ювенал
Если здоровье плохо - думай о чем-нибудь другом. Эдуард Бенсон
Многие потеряли здоровье, пытаясь заработать все деньги, которые можно заработать; а потом потеряли все деньги, пытаясь вернуть здоровье. Неизвестный автор
Самые красивые и здоровые люди - это люди которых ничего не раздражает. Г. Лихтемберг
Здоровый человек не тот, у которого ничего не болит, а тот, у которого каждый раз болит в другом месте. Мишель Крестьен
Здоровье человека не в сердце, не в почках, не в корнях, не в листве или спине. Конечно, слов нет, хорошо человеку, если у него все это тоже здорово, как у быков. Но самая суть чисто человеческого здоровья - это когда его неудержимо тянет сказать что-то хорошее другому человеку, как будто это даже закон: раз мне - то должно быть и всем хорошо! Михаил Михайлович Пришвин
Здоровье дороже богатства. Джон Рей
Существуют тысячи болезней, но здоровье бывает только одно. Карл Людвиг Берне
Умеренность есть как бы мать хорошего здоровья. Максим Валерий
Здоровье - всему голова. Михаил Александрович Шолохов
Кто крепок телом, может терпеть и жару и холод. Так и тот, кто здоров душевно, в состоянии перенести и гнев, и горе, и радость, и остальные чувства. Эпиктет
Самое важное свойство для физического здоровья представляет бодрость духа. Упадок духа сродни смерти. Уильям Годвин
Только в сильном, здоровом теле дух сохраняет равновесие, и характер развивается во всем своем могуществе. Герберт Спенсер
Самый крепкий организм надламывается или по крайней мере истаскивается и утомляется, когда он чересчур роскошно пользуется дарами природы. Дмитрий Иванович Писарев
Здоровье - великое дело как для того, кто им пользуется, так и для других. Томас Карлейль
Здоровье человека не в сердце, не в почках, не в корнях, не в листве или спине. Конечно, слов нет, хорошо человеку, если у него все это тоже здорово, как у быков. Но самая суть чисто человеческого здоровья - это когда его неудержимо тянет сказать что-то хорошее другому человеку, как будто это даже закон: раз мне-то должно быть и всем хорошо! Михаил Михайлович Пришвин
Если у тебя все в порядке с желудком, грудью, ногами, никакие царские сокровища не смогут ничего прибавить. Гораций (Квинт Гораций Флакк)
Мощный дух спасает расслабленное тело. Гиппократ
Если человек следит сам за своим здоровьем, то трудно найти врача, который знал бы лучше полезное для его здоровья, чем он сам. Сократ
Тот, кто хочет быть здоровым, отчасти уже выздоравливает. Джованни Боккаччо
 
MargoДата: Вівторок, 09.11.2010, 15.37 | Повідомлення # 14
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Цитати

Людина повинна так організувати своє життя, так завести себе ідеями, діяльністю, пристрастю - щоб їжа в неї горіла, а не гасла.
У харчуванні важлива якість, асортимент, збалансованість, сумісність продуктів.
Природа через бажання і відразу регулює асортимент і кількість уживаних люди-ною життєво необхідних продуктів харчування.
Багато дуже часто вживані продукти або вживані у великих кількостях перестають добре засвоюватися і навіть можуть викликати отруєння.
Горе від розуму в харчуванні в тому, що дурний їсть тільки те, що бажає організм - розумний же дотримує вигоду, яка не знає що таке якість і різноманітність.
Смак їжі залежить від ступеня голоду.
Гурман в місті - це смішно, продукти істинно хорошої якості можуть бути лише в селі.
Смачна їжа піднімає настрій.
Про людину можна судити з того, що вона їсть.
Їжа повинна бути ліками, а ліки - їжею.
Всі натуральні продукти харчування є ліками від тієї чи іншої хвороби.
Треба вживати не смачні, а потрібні продукти.
Ділки харчової промисловості в гонитві за прибутком, обманюючи рецептори язи-ка, так розбестили смакові потреби, що це вже реально загрожує здоров'ю людей і просто зобов'язує їх задуматися і перейти знову на корисні продукти наших муд-рих предків.
Якість винограду визначити легше, ніж вина.
Натуральні продукти корисніше і якісніше.
Переробка продуктів істотно зменшує їх якість.
Купувати товар, а тим більше продукти, треба намагатися у добрих і порядних людей.
Саме сумлінне приготування їжі - коли людина готує для себе.

 
MargoДата: Вівторок, 09.11.2010, 15.38 | Повідомлення # 15
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Продукти харчування в першу чергу повинні бути корисні, збалансовані, а по друге - смачні.
Дуже важливим є режим прийому їжі та недопущення переїдання.
У харчуванні не стільки важливий обсяг необхідних продуктів, як їх присутність.
Часом шлунок має більше права голосу, ніж розум і почуття. Деякі люди - не су-мують тільки за обідом.
Сучасний бізнес, використовуючи кулінарні пастки для язика, очей і носа, змушує безвладних і дурних людей харчуватися небезпечними для здоров'я продуктами харчування.
Чим шкідливіший продукт харчування для здоров'я - тим менше до нього вимог в його якості, як у контролюючих органів, так і виробників і навіть самих спожива-чів.
Слід знати походження продуктів харчування.
Небезпечно довіряти приготування їжі не перевіреним людям.
Дуже смачна, вона ж, як правило, дорога їжа - шкідлива.
Переробка, транспортування, зберігання, реалізація призводять не тільки до подо-рожчання продуктів харчування, а й до погіршення їх якості. Пора, нарешті, заду-матися, що їсти - чіпси або домашню картоплю.
Приправа приховує недоліки страв.
Розмови за обідом - образа для кухаря і не повага до шлунка.
Здорова їжа - важливіше видовищ.
Не так страшне саме отруєння, як назва того, чим воно викликане.
Нові продукти доцільно включати в їжу по одному - прислухаючись, до реакції організму.
Самі якісні продукти вирощені і приготовлені своїми руками.
При оцінці продуктів варто більше довіряти інтуїції - чим розуму.
Мудрий той хто, купуючи брудну, непоказну картоплю не помічає в блискучої упаковці чіпси.
Чим ближче домашні тварини до природних умов - тим краща якість їх продукції.
Харчування - індивідуально.
Правильно харчуватися - слід вчитися.
 
Форум » Тестовий розділ » На допомогу вчителю » Вислови про здоров`я (Цитати, приказки, красиві фрази про здоров`я)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: